Schuberth M1 Pro Outline black
search
  • Schuberth M1 Pro Outline black
  • Schuberth M1 Pro Outline Black

Schuberth M1 Pro Outline black

Schuberth M1 Pro Outline Jethelm

Schuberth velikost:: XS 53
Počet

 

Ochrana dat

 

Bezpečné dodání

 

14 dní na vrácení

SCHUBERTH M1 PRO je vhodným doplnkom pre všetky trendy motocykle - či už cestné,turistické, naháče alebo veľké skútre. Optimálna ventilácia, nový interiér a vysoký komfort nosenia z neho robia jednu z najpohodlnejších otvorených prilieb. Samozrejmosťou prilby je bezproblémová komunikácia cez Bluetooth.
Jedinečná výrobná metóda prilby SCHUBERTH umožňuje nízku hmotnosť s optimálnou stabilitou. Spracovanie priamych vlákien (DFP) je inováciou spoločnosti SCHUBERTH. Nekonečná sklenená niť je rozrezaná na kusy robotom a vháňaná do formy. Tento predlisok sa pečie pridaním presne definovaného množstva živice pod vysokým tlakom vo vykurovateľnej forme do prilby s mimoriadnou pevnosťou.
Viacdielna konštrukcia vnútorného plášťa umožňuje vysokú spotrebu energie a zaisťuje vyššiu bezpečnosť.
Vďaka našej inovatívnej ventilácie vo vnútri prilby je hlava dobre vetraná aj pri dlhších cestách.
V kryte prilby sú už vetracie kanály integrované, takže sa dosiahne mimoriadne vysoká cirkulácia vzduchu. Špeciálny komfort jazdy vďaka špeciálnemu vetraniu.
Navyše má prilba značnú aerodynamiku: stabilný smer, bez vztlaku, bez chvenia - vďaka tvaru vyvinutému v aerodynamickom tuneli.
Integrovaná slnečná clona, plynule nastaviteľná v priebehu niekoľkých sekúnd.
Najlepšie zobrazenie: vizuálna optická trieda 1 - jasný pohľad bez skreslenia
Zapínací zámok umožňuje jednoduché nasadenie prilby a prispôsobenie tak vašej brade. Dĺžka remienka je prispôsobiteľná na oboch stranách.
Mikrofón a reproduktor predpripravné pre komunikačné systémy SC1 M a SRC M1.
Voliteľne vybavený novým komunikačným systémom SC1 M, ktorý spája až troch účastníkov hovoru za pár sekúnd. Navigačné, hudobné a telefónne hovory s najlepšími zvukmi - vďaka 2 zdrojom Bluetooth ® sú tiež súčasne možné.
Päť odtieňov ponúka správnu ochranu pre každú chuť. Plexi sa dá vymeniť bez použitia nástrojov a len s dvoma držadlami alebo v titánovej alebo matnej čiernej farbe.
M1 Pro je optimálne pripravený na jazdu s a bez clony.
Vďaka novému akustickému konceptu s optimalizovanou podložkou na krk a redukciou šumu v oblasti mechanických prídavných zariadení dosahuje M1 PRO približne 85 dB (A) pri 100 km / h na motorke bez plášťa.
Motocyklová prilba vyhovuje skúšobnej norme ECE R 22.05 a môžete ju tak používať po celej Európe.

Schuberth M1 Pro OB
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.